Başkan

Murat ŞAHİN kimdir ;

Murat ŞAHİN denince akla ilk gelen Devlet aşığı Millet sevdalısı Ülkü ve Ülke sevdalısı bir yiğit gelir, Murat ŞAHİN’in başkanlık hayatı 7 yaşında 1. Sınıfta iken sınıf başkanı olarak başlamıştır 13 yaşında (Ülkü Ocakları Nilüfer hatun Ortaokulu başkanı olmuştur), 17 yaşında (Mhp Teşvikiye mahalle başkanı olmuştur) 19 yaşında (Mhp Şişli İlçe teşkilat başkan yardımcısı olmuştur), 22 yaşından 27 yaşına kadar Ülkü ocaklarında çeşitli başkanlıklar ve Milliyetçi Ülkücü harekette üstün Hizmetleri vardır 28 yaşında Türkiye Genlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkanı 29 yaşında İstanbul Gençlik Federasyonu başkanı 32 yaşında Yenişehir Spor Kulübü başkanlığına seçilmiştir, 32 yaşından şu ana kadar birçok STK ve dernekte üst düzey başkanlıklar yapan şahin şu anda Milli yüreklerin birleşerek yekvücut olduğu Milli Beka Hareketi teşkilatına hizmetkar bir neferdir.

Türkiye’nin hemen her tarafını Milli yüreklerle teşkilatlamış Devlete Millete elinden gelen desteği vermeye çalışan bir Milli neferdir “Başkanlık” ibaresi kişi yada kişilerde simge değil layıklık olması gereken bir vasıftır “başkan” kelimesi hem vasfıdır hemde bu kelimeye layık olmak gerekmektedir.

Başkan (öncüdür)

Başkan (samimiyettir)

Başkan (yardımseverliktir)

Başkan (Yol gösterendir)

Başkan (cesaret timsalidir)

kısacası Başkanlık isimde değil insanın ve insanların gönlünü fetih etmektir, yemeyip yedirmektir, giymeyip giydirmektir

MİLLİ BEKA HAREKETİ’NİN KURULUŞ ÖYKÜSÜ;

Ülkemizde hepimizin gördüğü gibi binlerce STK , kurum ve kuruluş var ama her şeyi içinde barındıran (sokak çocukları, kadınlar, gençler, yaşlılar, suçlular, her görüşten insanlar, sokak hayvanları, Atatürk, demokratlık, tüm din ve ırkların yekvücut olduğu ve daha sayamadığım birçok şeyi bir arada toplayıp Ülkenin Milli Bekası yolunda hizmet etmek için yol haritası çizen bir kuruluş olmadığını düşünerek HasbinAllah diyerek yola çıktık ve Halkımızın büyük teveccühü ile karşılaştık. Ben büyüyeceğimize inanıyordum ama bu kadar büyüyeceğimizi tahmin etmiyordun. Özellikle logo tasarımı için 10 gün gece gündüz çalıştık, bilişimci ve yazılımcı kardeşlerimiz ve büyüklerimiz artık yeter dediği anlar bile oldu ama öyle bir logo meydana çıkardık ki logomuzu kısaca tanıtalım (3 hilalin iç içe geçmiş olduğunu görürsünüz bu 3 kıtaya hüküm sürmüş, Hakkı, hukuku ve adaleti her zaman en önde tutmuş kahraman ecdadımızın mücadelesini ve kahramanlığını simgeler, her hilalin içinde 5 adet yıldız görürsünüz bunlar dünya 5 ten büyüktürü simgeler, etrafında 16 yıldız görürsünüz bu da 16 Türk Devletini simgeler yani açıkçası logomuz Milli Ruh, milli cesaret, milli duruşumuzu simgeler.

MİLLİ BEKA HAREKETİ VİZYONUMUZ;

Milli kültür ve tarihimize sahip çıkacağız. Hakka hukuka ve adalete her zaman Hz Ömer’in duruşu gibi sahip çıkacağız. Milli geleceğimiz için malımızla canımızla Ay yıldızlı bayrağımızın yanında yer alacağız. 1915 Anafartalar ruhunu dosta düşmana gösteren dedelerimize bizlere bıraktığı milli emanet olan Aziz Vatanımıza onlar gibi sahip çıkacağız.

MİLLİ BEKA HAREKETİ İLKE VE DEĞERLERİ;

Çelikten iradeye sahip ve sağlam savunma mantalitesini taşıyan zihinleri kazanarak Uluslararası toplumun desteğini almak. Safiyetten, arılıktan, berraklıktan, adaletten beslenen değerlere sahip çıkmak. Başarı odaklı somut adımlarla hedefleri doğrultusunda taviz vermeyen gönüldaşlarıyla projeleri hayata geçirmektir. İnsaniyet ve vicdanın aynası olup onuru, vefayı, azmi, sebatı ve sabrı dünyaya aşılayabilmektir. 

Şu anda Türkiye geneli 67 İl 513 İlçe Başkanlığımız bulunmaktadır, Uluslararası arenada 39 Ülke Başkanlığımız bulunmaktadır. 

3 senelik bir STK’yız ve bu kadar kısa bir sürede teşkilatlanmamız bence bir dünya rekorudur. Neden rekordur diyorum, çünkü biz parti değiliz , çünkü biz Devlet kurumu değiliz , çünkü biz herhangi bir kişi ya da kişilerden kurum veya kuruluşlardan maddi yardım almıyoruz tamamen Milli duygularla yola çıktık gönül ilişkisi ile yolda yürüyoruz kardeşlik bağları ile hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz hedefimiz derken tek hedefimiz öncelikle Başkomutanımızın yanında dimdik durarak 2023 hedeflerine ulaşmaktır. 

Milli Beka Hareketi olarak Yüksek İstişare kurulumuzda Devlet aşığı bireyler var. Bürokrat, kurum müdürü, yazar, tarihçi, rektör, müfettiş sıfatları ile Devletimize üstün hizmetler yapmış ağabeylerimiz var onlarla beraber Devletimizin bekası noktasında elimizden geleni yapıyoruz ve Allah izin verirse yapmaya devam edeceğiz. 

Dış güçler Ülkemizin kalkınmasını istemiyorlar çünkü Türkiye Ortadoğu’nun en önemli Ülkesi Doğu ile batıyı birbirine bağlayan 3 tarafı denizlerle kaplı Turizm ve altyapı olarak en önemli yer bu yüzden tüm dünyanın gözü güzide vatanımızdadır. İlerlememizi istemiyorlar, onların emir ve direktiflerinden çıkmamamızı İstiyorlar , özellikle Türk devletinin yiğit lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve inanılmaz çalışma azmi ve Türkiye sevdası dış güçlerin işine gelmiyor , onlar istiyor ki Türkiye devletinin başında sağırlar olsun , körler olsun , dilsizler olsun yok artık o günler geride kaldı ne Osmanlının hasta adamı ne de otur deyince oturan kalk deyince kalkan bir ülke yok artık ayaklarının üzerinde dimdik duran ayakları yere sağlam basan bir Türkiye var 2023 hedeflerine kilitlenmiş , Milliyetçisi , muhafazakarı , demokratı , kürdü Türkü, lazı alevisi , Sünnîsi , Çerkez’i , abazası , çingenesi açıkçası tüm kimlik , ırk ve kökenleri ile hep birlikte güçlü bir Türkiye var ne yaparlarsa yapsınlar 2023 hedeflerimizden bizleri asla geri döndüremeyeceklerdir , ne plan yaparlarsa yapsınlar Büyük Türk Milletini bölemeyeceklerdir.